Skip to content

Copywriting cennik

Ile kosztuje copywriting w xpresswriting.com? „To zależy”. Przybliżymy Ci jednak nieco stawki. Gotowe ceny np. za posty na Facebooka czy opisy meta description znajdziesz w sklepie z tekstami. Dowiedz się, jak wygląda copywriting cennik. Stawki za treści np. na bloga wyceniamy od 1000 zzs.

Teksty SEO

od 15 zł / 1000 zzs

Teksty na bloga

od 30 zł / 1000 zzs

Teksty sprzedażowe

od 35 zł / 1000 zzs

Teksty na landing page

od 500 zł / landing

Copywriting IT

od 40 zł / 1000 zzs

UX copywriting

od 40 zł / 1000 zzs

E-commerce

od 30 zł / zzs

Copywriting biznesowy

od 35 zł / 1000 zzs

Copywriting Facebook

25 zł / post lub reklama

Research słów kluczowych

od 15 zł do 225 zł

Opisy meta tagów

15zł / title i description

* copywriting cennik dotyczy cen netto

* zzs – znaki ze spacjami

Ponadto zapewniamy

Długofalowe projekty

wycena indywidualna

Content marketing

od 1500 zł / miesiąc

W cenie otrzymujesz

Podwójna weryfikacja

stylistyczna

Przeniesienie praw

autorskich

Bezpłatna konsultacja

30 minut / miesiąc

Copywriter stawki za usługi

Ile są warte usługi copywritera? Stare powiedzenie brzmi, że tyle, na ile wyceni je rynek. Sam zapewne przeszukałeś Internet wzdłuż i wszerz. Doskonale zapewne wiesz, że każdy copywriter ma inne stawki. Jedni wyższe, drudzy niższe i każdy obiecuje, że u niego dostaniesz najwyższą jakość. My nie obiecujemy. My po prostu dbamy o najwyższą jakość.

Każdy tekst przechodzi u nas dwuetapową weryfikację. Na czym to polega? A no na tym, że zanim Ci go odeślemy, musi zostać dwukrotnie sprawdzony pod kątem naszych wytycznych, jak i literówek czy stylistyki. Mierzymy Post Editing Effort, który jest wskaźnikiem mówiącym o tym, ile czasu copywriter poświęcił na edycję tekstu, zanim odesłał go do weryfikacji. W dalszej kolejności każdy tekst trafia do Weryfikatora, który poddaje go dalszym zabiegom stylistycznym. 

To dlatego po prostu dowozimy jakość.

1000 znaków – ile to stron?

Copywriting cennik w xpresswriting.com podajemy na dwa sposoby. W naszym sklepie widzisz ceny za cały tekst, w zakładce copywriter cennik podajemy cenę za 1000 zzs. Ok, a 1000 znaków ile to stron? Cóż, 1000 znaków to ok. 1/3 strony A4. Oczywiście przy założeniu, że czcionka ma 12 punktów.

Dlaczego w cenę wliczamy w spację? Poto,abyśniemusiałczytaćtekstu,którywyglądałbywtakisposób.

Copywriter stawki za content, który pracuje latami

Warto rozważyć zasadniczą kwestię. Czy warto zapłacić, dajmy na to, 247 zł za tekst na bloga? To również „zależy”. Przede wszystkim od tego, jakie miejsce zajmuje blog w Twojej strategii marketingowej. Z doświadczenia wiemy, że dobry content pracuje na Twój sukces latami. Większość naszych tekstów co miesiąc przyciąga sporo bardzo sprecyzowanych użytkowników na strony. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na budowanie góry lejka sprzedażowego. W wielu przypadkach, szczególnie w e-commerce, taki ruch od razu przeradza się w sprzedaż. Niekiedy jednak musisz wypracować odpowiednią strategię, aby ten ruch skonsumować z korzyścią dla siebie. 

Wyceniaj copywriting online, gdziekolwiek jesteś