Skip to content

Copywriting po angielsku — potrzebujesz dobrych treści pisanych przez native speakera?

Jest wiele firm, które obiecują dobry copywriting angielski, ale niewiele takich tekstów jest ciekawych, zachęcających i przede wszystkim naturalnych dla odbiorcy. Z doświadczenia wiemy, że do pisania treści w języku angielskim, które chwycą klienta za serce, potrzeba czegoś więcej, niż znajomości gramatyki i ortografii. Dlatego nasza agencja oferuje copywriting angielski tworzony wyłącznie przez native speakerów.

Teksty na bloga

70 zł / 1000 zzs

Opisy produktów i stron

70 zł / 1000 zzs

Teksty sprzedażowe

80 zł / 1000 zzs

Artykuły eksperckie

95 zł / 1000 zzs

* copywriting cennik dotyczy cen netto

* zzs – znaki ze spacjami

Ponadto zapewniamy

Długofalowe projekty

wycena indywidualna

Content marketing

od 1500 zł / miesiąc

W cenie otrzymujesz

Podwójna weryfikacja

stylistyczna

Przeniesienie praw

autorskich

Bezpłatna konsultacja

30 minut / miesiąc

Dlaczego treści na strony po angielsku pisane przez native speakera lepiej konwertują?

Copywriter angielski, to osoba, która potrafi zbudować dialog z odbiorcą na zasadzie lustrzanego odbicia. W kontekście treści sprzedażowych, a tym bardziej przy strategii content marketingowej, taki rezultat można osiągnąć, będąc zaangażowanym w każdym sensie w dany język. Native speaker, to taka persona. 

Jest to osoba, która na co dzień żyje w środowisku anglojęzycznym. Ma bogate słownictwo i potrafi precyzyjnie się wypowiedzieć. Używa mowy potocznej oraz myśli po angielsku więc buduje komunikację, która pokrywa się dokładnie ze sposobem postrzegania grupy docelowej. Za pomocą słów potrafi wywołać obrazy i uczucia. Przestawić produkt lub usługę w sposób żywy, energetyzujący. W najdrobniejszych detalach opisze to, co sprzedajesz i tak, aby klient chciał to kupić.

Copywriting po angielsku pisany przez native speakera po prostu działa. A napisany zgodnie z kanonem otoczenia, daje firmie dużo więcej możliwości, niż proste teksty tłumaczone przez osoby polskiego pochodzenia.

Zobacz, jakie skuteczne teksty pisane w języku angielskim możemy zaoferować Twojej firmie:

  • Treści SEO po angielsku;
  • Artykuły na bloga;
  • Artykuły eksperckie;
  • Teksty do Social Media;
  • Treści sprzedażowe na strony WWW, pisane przez copywritera w języku angielskim.

Copywriting po angielsku, a treści pisane przez polskiego tłumacza

Jako agencja copywriterska działamy na całym świecie. Współpracujemy z copywriterami angielskimi, ale także z osobami mówiącymi w innych językach. Jeśli Twoja firma wychodzi na rynek zagraniczny, bądź chcesz pozyskać klientów anglojęzycznych, to warto stronę internetową wypełnić treścią nie tylko profesjonalną, ale też przystępną. Przecież nikt nie lubi czytać sztywnych i oficjalnych tekstów, prezentujących chłodno ofertę.

Wiemy, że nawet najlepszy dwujęzyczny copywriter może mieć problem w uchwyceniu niuansów. Przez co i sam przekaz, może nie być lekki i przyjemny do strawienia. Dzięki wieloletniej adaptacji językowej native speaker lepiej rozumie strategię treści oraz przełoży ją na język klienta. Na mowę praktyczną oraz język korzyści.

Dobry tekst nie tylko sprowadza klientów. Oni chcą pozostać na stronie, a do tego wracają

Dobry copywriting angielski, to nie tylko spójna, czytelna i atrakcyjna komunikacja. Dzięki treściom dopasowanym do intencji odbiorcy, a takie może stworzyć jedynie copywriter angielski, teksty na stronie internetowej mają szansę zająć lepszą pozycję w wyszukiwarce. Dla algorytmu Google nie liczy się tylko ilość słów kluczowych, ale coraz częściej i sama jakość treści. Nie mniejszą rolę odgrywa poprawność gramatyczna, ortograficzna i interpunkcja.

Zapewnij swojej firmie najlepszej jakości treści bez konieczności wiecznego szukania sprawdzonej osoby, która takie teksty napisze. Skontaktuj się z nami, przesyłając formularz kontaktowy, a w ciągu kilku godzin otrzymasz konkretne odpowiedzi z naszej strony wraz z wyceną projektu.

Copywriting po angielsku — cennik

Ceny usług copywriting’u po angielsku różnią się w zależności od zaawansowania i jakości treści. Stawki wahają się od 40 do 100 zł za pakiet znaków. Lecz rzadko kto bierze pod uwagę, że cenna copywriting’u angielskiego to przede wszystkim efekt, jaki tekst wywoła na kliencie. Jest takie powiedzenie: „Biedny płaci dwa razy”. Nasi native speakerzy napiszą dla Ciebie treści, których nie trzeba będzie poprawiać, ani ulepszać. Zaoszczędzisz dzięki temu nie tylko pieniądze, ale i czas. Otrzymasz sprawdzony tekst gotowy do wstawienia na stronę. I już. Przejdziemy cały proces miło, szybko i w xpressowym tempie.

Wyceniaj online gdziekolwiek jesteś