Skip to content

Copywriter Opole — piszemy tak, aby konwertowało

Copywriter, to coraz częściej pożądana persona w każdej firmie. Czasy, kiedy klient trafił na ofertę bez większego problemu, po wpisaniu kilku fraz kluczowych bezpowrotnie minęły, przez co jeśli marka nie postawi na dobrze zaprojektowany marketing, zginie w gąszczu ofert konkurencji.
 
Takim trudnym rynkiem jest na przykład Opole. Aby wypozycjonować usługi, żeby stały się widoczne dla odbiorcy, trzeba stworzyć konkretny plan content marketingowy, za który na każdym etapie odpowiada wykwalifikowany specjalista. Jak znaleźć odpowiednią osobę?

Teksty SEO

25 zł / 1000 zzs

Teksty na bloga

50 zł / 1000 zzs

Opisy produktów i stron

40 zł / 1000 zzs

Optymalizacja SEO

20 zł / 1000 zzs

Post na Facebooka

30 zł / post

Posty LinkedIN

40 zł / 1000 zzs

Artykuły eksperckie

80 zł / 1000 zzs

Teksty sprzedażowe

60 zł / 1000 zzs

* copywriting cennik dotyczy cen netto

* zzs – znaki ze spacjami

Ponadto zapewniamy

Długofalowe projekty

wycena indywidualna

Content marketing

od 1500 zł / miesiąc

W cenie otrzymujesz

Podwójna weryfikacja

stylistyczna

Przeniesienie praw

autorskich

Bezpłatna konsultacja

30 minut / miesiąc

Copywriter Opole — gdzie szukać dobrego specjalisty od pisania treści?

Bez względu na to, czy sprzedajesz towary w sklepie internetowym, czy oferujesz usługi na stronie www, to dobrze skomponowane wpisy będą wpływały nie tylko na zainteresowanie klientów, ale także na SEO.
 
Dlaczego lepiej jest skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, budując strategię pod pozycjonowanie, niż angażować się w pisanie oferty samodzielnie? Pisanie samo w sobie może nie nastręczać większych problemów, natomiast jeśli chodzi o tworzenie tekstów zgodnych z wytycznymi poszczególnych wyszukiwarek, to już jak najbardziej tak.
 
Agencja reklamowa xpresswriting.com zatrudnia wielu copywriterów w Opolu, którzy specjalizują się w pisaniu treści spełniających kryteria wytycznych SEO. Ponadto odciążamy naszych klientów, którzy zmęczeni są ciągłym poszukiwaniem nowych copywriterów.
 
Dobrze znamy problemy dotyczące rekrutacji, sprawdzania treści, a także nagłego zniknięcia osób w tej branży. Dlatego chętnie zdejmiemy ten ciężar z Ciebie, oferując w zamian gotowe realizacje dopięte na ostatni guzik.

xpresswriting, to platforma copywritingu online, która dostępna jest także w Opolu

Naszym klientom w województwie opolskim oferujemy prostą platformę, przez którą można w prosty sposób zamówić i wycenić zlecenie. To bardzo ułatwia wzajemną komunikację i oszczędza Twój czas.

Bez względu na to, w jakiej branży się specjalizujesz, nie musisz więcej dawać ogłoszeń, ani przeglądać ofert pracy, by znaleźć człowieka, który sprosta Twoim wymaganiom.

Oferujemy pisanie treści we wielu kierunkach tematycznych:

 • medycyna;
 • reklama;
 • IT;
 • biznes;
 • finanse;
 • bankowość;
 • psychologia;
 • mama i dziecko;
 • e-commerce;
 • zwierzęta;
 • nauka i szkolnictwo;
 • prawo;
 • i inne.

Nie martw się, jeśli Twojej dziedziny nie ma na powyższej liście. Napisz, czym się zajmujesz, a jeśli potrzebujesz jakościowych treści, my takie dla Ciebie stworzymy. Po prostu skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby.

Dla nas liczy się przede wszystkim jakość

Coraz częściej widać, że ostatnie zmiany algorytmu Google obcinają zasięgi poszczególnych stron. Analiza danych pokazuje, jak bardzo duży wpływ na utratę ruchu mają serwisy, które nie są dobrze zoptymalizowane pod nowe wytyczne.

Pisząc dla Państwa w xpresswriting.com, korzystamy z najnowszej technologii, która umożliwia pisanie z bieżącą analizą słów kluczowych konkurencji, zapytań użytkowników, długości treści, a nawet fraz pobocznych, które powinny znaleźć się w zasobach wpisu. To ważne, żeby nie pisać po omacku i my tego nie robimy.

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

Tak, jak każdy specjalista, posiadamy duże doświadczenie i pasjonujemy się tym, co robimy. Lubimy rozwój, nowe technologie i liczby, dlatego nasze działania są mierzalne. Od jakości treści, po to, jak spełniają swoją rolę w danej witrynie.

Monitorujemy pracę naszych pisarzy na każdym etapie tworzenia, a używamy do tego sprawdzonych rozwiązań technicznych, jak i zaawansowanych narzędzi typu Contadu, czy SemStorm, które nie tylko ułatwiają pracę, ale czynią ją bardziej efektywną.

Piszesz “na czuja”? Lepiej powierz nam swoje potrzeby, a my stworzymy dla Ciebie złoto

Nasza firma lubi pomagać i dlatego zawsze chętnie oferujemy nie tylko pakiet świetnej treści na stronę, ale także szereg wskazówek i wytycznych, które wprowadzone zaowocują lepszą konwersją.

Poniżej zobaczysz, jakie konkretnie usługi możemy zaoferować:

 • wpisy do social media (Facebook, LinkeId, Instagram, inne);
 • nasi copywriterzy napiszą dla Państwa artykuły sponsorowane;
 • teksty reklamowe;
 • pisanie pod SEO;
 • opisy produktów i stron;
 • artykuły eksperckie i techniczne;
 • tematyka sprzedażowa.

W naszej platformie w prosty sposób wyceniasz to, czego potrzebujesz. Jeśli zależy Ci na ekspresowej realizacji zadania, możesz zaznaczyć taką opcję przy finalizacji zlecenia.

Nie zbywamy klientów…

Jeśli wielokrotnie zawiodłeś się na poprzednich zleceniobiorcach i zależy Ci na realnym kontakcie podczas realizacji zamówienia, bo chcesz wiedzieć, czy nasi pracownicy zrozumieli założenie i intencję tematu oraz, czy pisany on jest w odpowiednim kierunku, to nie ma żadnego problemu.

Jesteśmy otwarci i chętnie udzielamy informacji jeszcze na etapie powstania konkretnego dzieła. Nasi klienci mają do dyspozycji czat, w którym możemy porozmawiać i omówić brief. Działamy według jasnych zasad i jesteśmy otwarci na naszych klientów.

A jeśli finalnie nie będziesz zadowolony z przygotowanej przez nas pracy, możesz złożyć reklamację i postaramy się sprostać także temu wyzwaniu. Jeśli masz więcej pytań, zachęcamy, abyś się z nami skontaktował. Możesz do nas zadzwonić, napisać lub wejść na stronę FAQ, gdzie zamieściliśmy dużo odpowiedzi na nurtujące naszych klientów pytania. Zapraszamy!

Wyceniaj online gdziekolwiek jesteś