Skip to content

Copywriter Płock

Mieszkasz w Płocku? Prowadzisz biznes w Płocku? Zastanawiasz się, czy w Twoim mieście pracuje jakiś doświadczony copywriter? Płock to miasto, w którym skorzystasz z naszej oferty. Jako agencja copywritingu premium działamy całkowicie online. Pisanie artykułów też dowozimy online. Co za tym idzie, na całym świecie. Hong kong, Warszawa, Berlin… Jesteśmy dostępni dowolnego miejsca na świecie. All you need is Internet 🙂

Teksty SEO

25 zł / 1000 zzs

Teksty na bloga

50 zł / 1000 zzs

Opisy produktów i stron

40 zł / 1000 zzs

Optymalizacja SEO

20 zł / 1000 zzs

Post na Facebooka

30 zł / post

Posty LinkedIN

40 zł / 1000 zzs

Artykuły eksperckie

80 zł / 1000 zzs

Teksty sprzedażowe

60 zł / 1000 zzs

* copywriting cennik dotyczy cen netto

* zzs – znaki ze spacjami

Ponadto zapewniamy

Długofalowe projekty

wycena indywidualna

Content marketing

od 1500 zł / miesiąc

W cenie otrzymujesz

Podwójna weryfikacja

stylistyczna

Przeniesienie praw

autorskich

Bezpłatna konsultacja

30 minut / miesiąc

Copywriter — Płock, Mazowsze i w ogóle cały świat

Jak słusznie wywnioskował_ś, dowozimy dobry copywriting. Oferta nasza jest do tego niezwykle szeroka. Piszemy wszystko i dla każdego. Serio. Copywriting sprzedażowy, teksty na strony www, dla binarnych czy niebinarnych odbiorców… Sky is the limit. Co więcej, zapewnimy też research słów kluczowych i to w cenie każdego zlecenia. Wiemy, że marketing i reklama opiera się na frazach kluczowych. Działamy iście xpressowo i xtremalnie dobrze. Dbamy o kompleksowość oferty, a także elastyczne kanały składania zamówień. Potrzebujesz jednorazowej usługi czy stałego miesięcznego wsparcia? Niezależnie od Twoich potrzeb, my je zaspokoimy. Serio. 

Ponad 40 copywriterów na skinięcie palca

Co jeszcze Ci zapewnimy? Dobre copy. Ale to już wiesz. Wiedz też, że nasze usługi zamówisz przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Najwygodniej zrobisz to za pomocą naszego ultra wygodnego formularza. Po prostu. Wyklikujesz co tam Ci potrzeba. Zamawiasz, płacisz, a my Ci dowozimy sprawdzony i skuteczny copywriting – oferta nasza jest dokładnie taki, jakiej oczekujesz. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb, niczym Tetris w Twoim gameboyu. Obsłużyliśmy już wiele firm. Zapytaj o rekomendację, z chęcią podeślemy opinie o nas. Znamy się na swojej robocie i jesteśmy dumni ze wszystkich opinii.

Pisanie artykułów, marketing i reklama… Płock i okolice

No dobra. To, że ogarniamy teksty na strony www to wiesz. Czego jeszcze możesz się po nas spodziewać? Wysokiej jakości tekstów. Przede wszystkim tego. Zapewniamy usługi tworzenia tekstów zarówno dla firmy, jak i osób prywatnych. Chociaż nie ukrywamy, że pisanie artykułów zazwyczaj  zapewniamy dla różnego rodzaju biznesów. Mniejszych, większych… Ale zazwyczaj przedsiębiorców. Mimo to dowozimy kompleksowy copywriting. Oferta skierowana jest też do osób prywatnych. Tutaj to głównie blogerzy, którzy tworzą artykuły na własne potrzeby. Ale nie tylko. Pomagamy również w pisaniu listów motywacyjnych, CV czy chociażby układaniu rymowanek na różne okazje. Tak przecież wygląda copywriting – oferta musi być wszechstronna. I z tego jesteśy niezwykle dumni.

Usługi tworzenia tekstów. Dla każdego.

Płock i okolice. To tutaj nas znajdziesz. Tutaj też masz dostęp do wysokiej jakości tekstów. Pisanie artykułów to nasza codzienność. Ale nie tylko. Copywriting oferta u nas to jak uniwersalny żołnierz. Współpracujemy z ponad 40 copywriterami z całego świata. Dzięki temu zapewniamy kompleksowość w każdym możliwym calu. Serio. Jak wygląda nasz copywriting? Oferta nasza to między innymi:

 • pisanie artykułów,
 • teksty na strony www,
 • copywriting sprzedażowy,
 • artykuły naukowe,
 • raporty i badania,
 • interpretacje danych statystycznych
 • CV i listy motywacyjne,
 • proste teksty SEO,
 • skomplikowane teksty SEO,
 • wyszukiwanie słów kluczowych,
 • optymalizacja gotowych artykułów,
 • korekta językowa i stylistyczna
 • opisy produktów

… i 99 innych rodzajów tekstów. Możemy tak wymieniać w nieskończoność. Naprawdę. Jesteśmy dumni z naszej wszechstronności. I jeszcze dumniejsi, że robimy to dobrze. Skorzystaj z naszych usług i sam się przekonaj.

Sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy dla Płocka i okolic. Bliższych lub dalszych. A nawet tych najdalszych. Sięgaj tam, gdzie konkurencja nie może. Poznaj, co to jest rasowy copywriting. Oferta nasza to taka, dzięki której zdystansujesz swoją konkurencję, a klienci sami będą chcieli kupować. Lub korzystać z Twoich usług. Xpressowo. Xtra. Xtremalnie dobrze. To nasza zasada 3X. Trzymamy się jej kurczowo. Zawsze.

Wyceniaj online gdziekolwiek jesteś