Skip to content

Copywriter Warszawa

Jako agencja copywritingowa online działamy na całym świecie. Szukasz copywritera z Warszawy? Jesteś w dobrym miejscu! Nasi freelancerzy to osoby z Krakowa, Warszawy, Słupska a nawet z Hong Kongu. Jak z nami współpracować zatem? W bardzo prosty sposób. Wyceniasz przez formularz [lub] kupujesz w sklepie [lub] do nas piszesz maila. A ile to kosztuje? Nasze stawki za 1000 zzs są następujące:

Teksty SEO

25 zł / 1000 zzs

Teksty na bloga

50 zł / 1000 zzs

Opisy produktów i stron

40 zł / 1000 zzs

Optymalizacja SEO

20 zł / 1000 zzs

Post na Facebooka

30 zł / post

Posty LinkedIN

40 zł / 1000 zzs

Artykuły eksperckie

80 zł / 1000 zzs

Teksty sprzedażowe

60 zł / 1000 zzs

* copywriting cennik dotyczy cen netto

* zzs – znaki ze spacjami

Ponadto zapewniamy

Długofalowe projekty

wycena indywidualna

Content marketing

od 1500 zł / miesiąc

W cenie otrzymujesz

Podwójna weryfikacja

stylistyczna

Przeniesienie praw

autorskich

Bezpłatna konsultacja

30 minut / miesiąc

Copywriter – Warszawa i cała polska

Jak znaleźć copywritera w Warszawie? Możesz wpisać w Google “copywriter Warszawa”. Możesz poszukać na grupach fejsbukowych. Możesz zapytać znajomych. A możesz też napisać do nas lub wycenić copywriting w maksymalnie 30 sekund. W xpresswriting.com upraszczamy komunikację do granic możliwości. Dlatego gwarantujemy Ci 3 kanały składania zamówień:

  1. Przez formularz wyceny – maks. 30 sekund.
  2. Przez sklep – gotowe pakiety usług.
  3. Przez maila – maks. 15 minut.

Co wybierasz?

Dlaczego rozliczacie znaki ze spacjami?

Przyjęło się rozliczać w znakach ze spacjami, że niezależnie od tego, czy to copywriter z Warszawy, Krakowa czy dowolnego innego miasta w Polsce. Dlaczego powinieneś płacić za spacje? Powód jest prosty. Bardzo prosty, wręcz banalny.

Poto,abyśniemusiałczytaćtekstu,którywyglądałbywtakisposób.

Gdziekolwiek jest copywriter – Warszawa, Gdańsk czy Wrocław. U nas go znajdziesz.

Gdzie aktualnie jesteś? Jakie polskie miasto? A może w którejś z europejskich stolic? Pamiętaj – jesteśmy xpresswriting.com i dowozimy copywriting online w dowolne miejsce na świecie. Wyceniasz online i to w maksymalnie 30 sekund. Teksty zawsze dowozimy w wyznaczonym terminie. Korzystamy również z nowoczesnych technologii, dzięki którym porozmawiasz z nami z dowolnego zakątka świata. Mamy nawet własną platformę do wideokonferencji, zapewniającą opcję “szerowania” obrazu i 99 innych funkcjonalności.

Copywriter Warszawa. Copywriter Wrocław. Copywriter Stambuł. Copywriter Hong Kong. U nas znajdziesz ich wszystkich. Na pokładzie mamy obecnie ponad 40 sprawdzonych w boju kopików. Znamy ich bardzo dobrze. Serio. Wiemy, kto doskonale “czesze” blogi o kosmetykach i kto jest doskonały w opisach SEO. Prowadzimy rygorystyczną selekcję. Po to, aby dowozić premium jakość w rozsądnej cenie i w iście xpressowym tempie.  

Wyceniaj online gdziekolwiek jesteś