Skip to content

Jak korzystać z xpresswriting.com?

Tylko kilka kliknięć do zamówienia.

Wkraczamy w XXI wiek.

Pozwól, że pokażemy Ci krok po kroku jak działa nasz serwis. Zapewniamy elastyczne opcje zamówienia. Możesz wycenić w kilka sekund. Możesz kupić w sklepie. Możesz wycenić indywidualnie każdy projekt. Możesz też po prostu umówić się na konsultację. Co wolisz?

wycena-5sekund

1. Wycena w kilka sekund

Zapewniamy copywriting online, który wycenisz dosłownie w kilka sekund. Co więcej, gdy już go wycenisz, będziesz mógł od razu przejść do zakupu. Czego chcieć więcej?

Co zyskasz?

  • bezpieczeństwo – współpracujemy ze sprawdzonymi operatorami płatności
  • oszczędność czasu – zaznaczasz kilka pól w formularzu i poznajesz wycenę. Nam to zajmuje 5 sekund, a Tobie?
  • bezkompromisową jakośćxpressowe terminy

2. Wejdź do sklepu i buszuj w kategoriach

Chcąc zamówić tekst w xpresswrting.com, pierwsze swoje kroki skieruj w kierunku sklepu. Znajdziesz tam listę kategorii usług, które Ci zagwarantujemy. 

Aktualnie w naszym sklepie kupisz:

xpress1
xpress2

Zapoznaj się z usługą

Cały sklep podzielony jest na kategorie, kategorie zaś na poszczególne usługi. Dbamy o to, aby wszystkie opisy dokładnie Cię informały o przeznaczeniu danego rodzaju tekstu, Twoich korzyściach oraz sposobie zamówienia.

Zanim zamówisz:

  • sprawdź, czy właśnie tej usługi potrzebujesz
  • przeczytaj dokładnie opis i zamów usługę zgodnie z instrukcją
  • w razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas: info@xpresswriting.com

Myślisz o innym projekcie? Wycenimy indywidualnie!

3. Indywidualna wycena indywidualnych projektów

Świat copywritingu jest długi i szeroki, jeśli chodzi o tematykę i przeznaczenie tekstów. To samo dotyczy warunków współpracy. Dostosujemy się do Twoich potrzeb. Szczególnie przy długofalowych projektach.

Elastyczne podejście do projektów

Stawiamy na elastyczność. Tak tekstów, jak i warunków współpracy. Wystarczy, że wypełnisz ten formularz lub napiszesz na info@xpresswriting.com. W ciągu 15 minut wrócimy do Ciebie z indywidualną ofertą.

indywidualna-wycena
michalnielub

4. Potrzebujesz konsultacji?

Napisz lub zadzwoń do mnie

info@xpresswriting.com

+48 533 991 547

Etapy realizacji

Zamawiasz

Zamawiasz w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Buszujesz w sklepie, korzystasz z indywidualnej wyceny lub konsultacji z Project Managerem. Twoja wygoda, nasza satysfakcja.

Piszemy

Po zaksięgowaniu wpłaty, tekst natychmiast trafia do realizacji. Współpracujemy z ponad 50 copywriterami, których wybraliśmy w wyniku starannej i rygorystycznej selekcji.

Weryfikujemy

Każdy tekst przechodzi u nas przynajmniej dwuetapową weryfikację. Musimy być pewni, że to co Ci wysyłamy jest zgodne z naszymi standardami. Chcemy być dumni z naszej pracy.

Wysyłamy

Po weryfikacji, wysyłamy Ci efekty naszej pracy. Od tej pory masz całe 14 dni na zgłoszenie jakichkolwiek wątpliwości. Jednorazowe poprawki masz w pakiecie.

Szeroka specjalizacja doświadczenie, praktyka, wiedza