Skip to content

Kilka słów o nas, założycielach

Chcemy Cię lepiej poznać. Pozwól jednak, że najpierw sami się przedstawimy.

michalnielub

Michał Nielub

founderX

Cześć! Miło mi Cię poznać. Zawodowo zajmuję się copywritingiem. Od ponad 6 lat. Jestem pomysłodawcą serwisu xpresswriting.com. Stworzyłem go dla Ciebie po to, abyś mógł w jednym miejscu zamówić copywriting dobrej jakości, który Ci dostarczymy w ekspresowym tempie. Osobiście dbam o to, aby nasi copywriterzy byli starannie wybrani i spełnili Twoje oczekiwania.

Wiem, jakich copywriterów potrzebujesz. Wiem też, na co zwracać uwagę podczas ich rekrutacji. Możesz być pewny, że Twoje teksty są w dobrych rękach.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Pasjonat podróżowania, poznawania smaków świata i uczestnictwa w festiwalach muzycznych, kulturalnych, a przede wszystkim – słowiańskich.

Mariusz Gargula

co-founderX

Cześć! Zarażony wizją i pomysłem Michała, z chęcią zaangażowałem się w projekt xpresswriting.com. Wizja Internetu bez spamu, wzniesienie branży copywritingu na wyższy level i stworzenie miejsca, w którym teksty można kupić w kilka kliknięć to te kwestie, które mnie przekonały. Odpowiadam tutaj za wszystkie kolory, grafiki i inne kreatywności.

Prywatne szczęśliwy mąż i ojciec. Do tego fascynat Lego i co za tym idzie, wszystkich kreatywnych rozwiązań. 

mariuszgargula

Misja

Dostarczamy wysokiej jakości teksty, które piszemy stosując się do Twoich wytycznych. Zapewniamy copywriting, który możesz wykorzystać do działań SEO, content marketingu, w poradnikach lub do realizacji dowolnych innych celów biznesowych. To wszystko za pomocą wygodnego i intuicyjnego serwisu, który rozwijamy z myślą o Twojej wygodzie.

Wizja

xpresswriting.com to polska firma z globalnym zasięgiem, która ma realny wpływ na tworzenie Internetu bez SPAMu.

Wartości

  • Twoja wygoda
  • ekspresowe terminy realizacji
  • doradztwo dostosowane od potrzeb
  • restrykcyjna rekrutacja copywriterów

Dane rejestrowe:

B&M Outsources Michał Nielub
ul. Jaśminowa 19
76-200 Siemianice
NIP: 839-307-52-22

Dane kontaktowe:

Biuro Ogarniania Tematów
info@xpresswriting.com

Michał Nielub
Founder
michal.n@xpresswriting.com

Mariusz Gargula
Co-Founder
mariusz.g@xpresswriting.com